20.kolo neděle 5.6.2011 Lípa : FC Slovan "B"

Kategorie:  starší přípravka „B“ okresní přebor

Zápas: TJ Sokol Lípa   -   FC Slovan Havlíčkův Brod „B“ 3:3 (2:1)

Branky: Tůma, Coufal, Pavlík.

KOMENTÁŘ:

„ Na poměrně dosti hrbolatém terénu v Lípě se odehrávala atraktivní podívaná. Soupeř, který měl ve svém týmu hned pět hráčů r. 2000 se spokojil s nakopávanými míči a důraznou hrou. S tou však až na výjimky si naši chlapci v čele s „liberem“ Prokopem poradili. Dnes jsme velmi dobře kombinovali a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, leč neustále se potýkáme s jejich proměňováním. Už ve druhé minutě jsme se Tůmou ujali vedení, soupeř však po minutě srovnal, aby minutu před pauzou po trestném kopu strhl vedení na svoji stranu. Ve druhém poločase po náhodném odkopu domácího obránce a k údivu všech přihlížejících skončil míč v naší síti!!! Po tomto momentě však už na hřišti bylo pouze jedno mužstvo. Náš tlak sílil a lipští vsadili vše na defenzivu. Co nepochytal domácí gólman, zablokovali obránci. Přesto jsme „alespoň“ Coufalem a Pavlíkem srovnali na 3:3. V bojovném kolektivu hráli dnes „PRIM“ úplně všichni.“

Sestava: Prokop – Šrámek, Balliš – Pavlík - Tůma, Coufal