ObrazekFC Chotěboř - FC Slovan Havlíčkův Brod 6:2 (4:0)
Branky: Pavlík, Coufal

FC Žďas Žďár n.S. - FC Slovan Havlíčkův Brod 2:3 (1:3)
Branky: Tůma, Coufal, Morkus

KOMENTÁŘ:

První zápas, respektive první poločas jako by se odehrával bez naší účasti. Než jsme se stačili rozkoukat na hřišti, tak velice dobře hrající soupeř již vedl o čtyři branky a to ještě mnoho brankových příležitostí „zazdil“. O přestávce jsme si řekli co je třeba zlepšit a druhou půli jsme byli vyrovnaným partnerem a alespoň korigovali výsledek dvěma góly.

Druhé utkání bylo pravým opakem toho prvního. Naši borci příkladně bojovali, podstupovali osobní souboje a co bylo nejdůležitější – většinu z nich vyhrávali. První branku vstřelil po odraženém míči „halfvolejem“ Tůma, druhou ránu zasadil překvapeným žďárským hráčům, Coufal. Když po chvíli přidal krásnou ranou z dálky třetí branku výborně hrající Morkus, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Leč dobře kombinující hosté nesložili zbraně a postupně dotáhli až na konečných 2: 3. U vítězů se líbil brankář Prokop, neúnavný bojovník Morkus a vedlo se i triu Coufal, Teplý, Tůma.