Kategorie:  mladší přípravka „A“ krajský přebor

Zápas: FK Humpolec -  FC Slovan Havlíčkův Brod  2:1 (1:1)

Branky: Coufal

Vysočina Jihlava  -  FC Slovan Havlíčkův Brod   4:1 (3:0)

KOMENTÁŘ:

V prvním, poměrně vyrovnaném utkání, jsme se ujali vedení „Kubou“ Coufalem a praktikovali kombinační fotbal. Škoda jen, že po naší chybičce v defenzivě stihl soupeř ještě do přestávky srovnat.I po půli pokračovala vyrovnaná partie v níž však nakonec byli šťastnější domácí, když se jim na rozdíl od nás,  podařilo jednu ze svých šancí proměnit.

V druhém zápase měli naši borci až  přehnaný  respekt z hochů z Vysočiny a jejich výkon byl hodně zakřiknutý...proto také po poločase svítilo na ukazateli skóre 3:0 v náš neprospěch!!! V druhém dějství jsme se však oklepali, vyrovnali hru a opět „Kubou“Coufalem  vstřelili branku.Více se nám sice nepodařilo-i tak ale za druhý „zlepšený“ poločas proti „lídrovi“  soutěže zaslouží všichni zainteresovaní velkou POCHVALU!!!

Sestava: Prokop – Šrámek, Morkus- Morávek, Teplý, Pavlík-Coufal, Šoposki

Tůma, Balliš- , Forman, Kulich L. Pevný- Gruber, Šereda  .